a

فیسبوک

توئیتر

کپی رایت 2015 فارسی سازی توسط دیجی وردپرس.

09132328829

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

پمپ seim چیست ؟

پمپ seim چیست ؟

پمپ اسکرو seim

پمپ هیدرولیک اسکرو(پیچی) seim دارای 3 مارپیچ است که برای فشارهای متوسط یعنی 80 بار استفاده می شود. پمپseim هیدرولیک صدای بسیار کمی دارند و بیشتر برای بالابر هیدرولیکی خانگی ، بالابر هیدرولیکی کارگاهی ، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی استفاده می گردد. پمپ هیدرولیک اسکرو SEIM ایتالیا، در کنار برند ستیما ایتالیا از قدیمی ترین پمپ های مستغرق اسکرو می باشد که در بالابر ها و آسانسور های هیدرولیکی به علت کیفیت بالا و صدای تولیدی بسیار کم در حین کار مورد استقبال تولید کنندگان ایرانی قرار گرفته است. بیشترین بازه دبی مورد استفاده این پمپ ها 4 الی 150 لیتر می باشد.

بیوگرافی

کمپانی سِیم seim ایتالیا از سال 1975 کار خود را آغاز کرد. این کمپانی همواره یکی از مطرح ترین تولید کنندگان تجهیزاتی نظیر پمپ اسکرو 2 پیچ، پمپ اسکرو 3 پیچ، شیر هیدرولیک و انواع خنک کن ها می باشد. در حال حاضر پمپ اسکرو سیم ایتالیا در کنار برند هایی نظیر ستیما ایتالیا، یکی از پرمصرف ترین پمپ های هیدرولیک در یونیت های بالابر و آسانسور هیدرولیک می باشد. در این مطلب قصد داریم پمپ هیدرولیک بالابر اسکرو که از نوع مستغرق می باشد معرفی کنیم تا با یکی از بهترین پمپ های اسکرو حال حاضر بازار هیدرولیک ایران آشنا شوید. مطمئناً انتخاب این پمپ برای پمپ هیدرولیک بالابر و آسانسوری که قصد ساخت آن را دارید می تواند به بالاترین راندمان ممکن برای سیستم شما منجر شود. در ادامه به مواردی همچون طرز کار پمپ هیدرولیک بالابر سیم، مشخصات فنی و قیمت انواع آن اشاره خواهیم کرد.

پمپ اسکرو سیم

طرز کار پمپ اسکرو SEIM

کمپانی seim پمپ های اسکرو را در دو مدل 2 پیچ و 3 پیچ تولید می کند که در حال حاضر نوع 3 پیچ آن در بازار موجود است. نوع سه پیچ این پمپ دارای یک محور حلزونی که محرک بوده و در وسط قرار دارد می باشد که به آن Rotor می گویند. در دو طرف روتور دو محور هرزگرد (idler) قرار می گیرد. میان شفت های در حال دوران و هوزینگ تلرانس بسیار کمی وجود دارد. دو محور هرزگرد به عنوان آببندهای دوار عمل نموده و منجر به حرکت روغن در جهت مناسب می شود. به علت وجود فیلم روغن هیدرودینامیکی، محور های هرزگرد ضمن تماس غلتشی با محور محرک مرکزی، به آزادی در سوراخ های محفظه مربوطه به خود چرخش می کنند. در این حالت چون نیروهای هیدرولیکی محوری روی مجموعه روتورها متعادل گردیده، نیازی به بیرینگ های کف گرد نمی باشد. باید توجه نمود که جریان روغن خروجی از پمپ های اسکرو حالت چرخشی نداشته و با سرعت یکنواخت و بدون نوسان در طول محور به طرف خروجی حرکت می نماید. ضربانی نبودن خروجی (عدم پالس در جریان) و عدم درگیری فلز با فلز بین پیچ ها موجب می گردد که پمپ اسکرو SEIM از عملکرد بسیار آرامی برخوردار باشد.

آدرس ما در صفحه اینستاگرام https://www.instagram.com/balabarsazan/

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید